Nga fjalaKeywords: nga fjala
Description: Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.
Photogallery Nga fjala:


Gallery - Presidente e Republiks s Kosovs - Atifete Jahjaga


Gallery - Presidente e Republiks s Kosovs - Atifete Jahjaga


Berisha: Kam pas ftohje me SHBA, por nuk u kam dal kurr nga ...


N Kongresin e Prmetit, i befasuar nga fjala e Omer Nishanit dhe ...


VOAL - Online Zri i Shqiptarve - Thekse nga fjala e Presidentit ...


Ballina - KukuNews


Fjala e plot, Veliaj: Nga sot jam kryebashkiaku i socialistve ...


Nacionalisti nga amria q po shkatron dy partit e vjetra greke ...


fjala_M.Sytari-16.12.12.jpg


Gallery - Presidente e Republiks s Kosovs - Atifete Jahjaga


Fjala e Kryeministrit Hashim Thai n takimin me investitor nga ...


UDSH: FJALA JON  OBLIGIMI JON˔ (Lista) + Foto - Lajme nga Ulqini


Albanians - Page 196


Photo Gallery - MFSK - MKBS - MKSF


Predikim nga Larry Goodale (me perkthim ne shqip) - YouTube


Agon Channel - Fjala e mbajtur nga deputeti Genc Pollo n Kuvend ...


Fjala e Kryeministrit Hashim Thai n takimin me investitor nga ...


Pr cilin nacionalizm sht fjala? (dhe nj rrfim nga vajza e ...


Jepet Fjala Prfundimtare n Gjykimin e Kryetarit t Dragashit ...


Albanians - Page 196


Opozita, n kurthin e fatit personal t Rams  Gazeta 55 Online